Informacje

dodatkowe informacje o naszej restauracji..

Burgery Warszawa Stare Miasto

Szeroka oferta smakowitych burgerów. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Sprawdź nasze menu i zamów najlepszego burgera na Starym Mieście w Warszawie!
burgery warszawa
Przygotowując menu obowiązujące w naszym lokalu chcieliśmy zadbać o to, aby było ono na tyle szerokie, aby każdy z naszych Klientów znalazł w nim burgera, który przypadnie mu do gustu. To dlatego właśnie u nas zamówić możesz burgera zarówno z mięsa wołowego, jak i takiego z szarpaną wieprzowiną. Jeśli chodzi o dodatki, to wybór jest ogromny. Wymienić można tu chociażby ser cheddar, ser kozi, rukolę, pomidory, papryczki, krążki cebulowe czy ananas. Jesteśmy przekonani, że po zapoznaniu się z wszystkimi pozycjami w naszym menu znajdziesz przynajmniej kilka burgerów, na które będziesz miał wielką ochotę. Już teraz mówimy Ci, że wszystkie je warto spróbować - nie bez przyczyny są tak bardzo wychwalane przez wszystkich naszych Klientów.
Pamiętaj, że burgery z naszej oferty zamawiać można zarówno z dostawą, jak i na miejscu, w naszym lokalu zlokalizowanym przy ulicy Solidarności. Jeśli jesteś gdzieś w okolicy i masz ochotę na  burgera na Starym Mieście w Warszawie, to nie trać czasu. Już teraz skieruj się do naszej burgerowni, w której czeka na Ciebie niesamowicie pyszny posiłek!
burgery stare miasto warszawa